ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

 

 

 

Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bilekliklerin faydaları neledir? Doğal taş bileklik hangi ele takılmaldır?Dünya’da bir çok farklı özellikte ve yapıda doğal taş çeşidi bulunur. Bu doğal taşların her biri farklı renkte, farklı desendedir ve her birinin farklı iyileştirici özellikleri bulunur. Doğal taşlarla ilgili en çok merak edilen sorulardan biri doğal taşların bileklik olarak takmanın faydalarıdır.

Burada ihtiyacınız olan doğal taşı bulmanız ve bu doğal taşı alırken taşın gerçek olduğuna dikkat etmeniz çok önemlidir. Gerçek doğal taşlardan oluşan bir bileklik vücudumuzun sağ el ve sol el gibi çok önemli iki bölgesine takılarak verimli kullanılabilir. Peki ellerimizi bu derece önemli yapan nedir? Ellerimiz insan vücudunda enerjiyi almak ve vermek gibi çok önemli bir role sahiptir.

Doğal taş dünyasında sağ ve sol elin farklı anlamları vardır. Sol el pozitif enerjiyi vücuda alan el, sağ el ise negatif enerjiyi beden dışına salan eldir. Doğal taş bileklik hangi ele takılır sorusuna gelince buna karar vermek için seçtiğiniz doğal taşın özelliklerine bakmak gerekir.Doğal Taş Bileklik Takmak İçin Sol ElSol ele doğal taş bileklik takmak dışarıdan belirli bir enerji almak istediğiniz anlamına gelir. Örneğin sevgiyi çekmek istiyorsanız faydasını tam anlamıyla görebilmek için pembe kuvars doğal taş bilekliğinizi sol ele takabilirsiniz. Sol ele takılabilecek diğer doğal taş bileklik modelleri ise ay taşı, akuamarin, ametist, labradorit, akik, amazonit, aventurin, apatit, morganit gibi bilekliklerdir.Doğal Taş Bileklik Takmak İçin Sağ El

 

Sağ el enerjiyi vücudumuzdan atmakla sorumludur. İç enerjinizi dışarıya atmak veya kendiniz negatif enerjiden korumak için sağ elinize doğal taş bileklik takabilirsiniz. Negatif enerjiyi vücudunuzdan atmak için sağ elinize obsidyen, oniks, kristal kuvars, lapis lazuli, kaplan gözü, florit, necef taşı doğal taş bileklik modelleri takabilirsiniz.

Diyelim ki bir süre doğal taş bileklik taktınız. Bir süre sonra bu bilekliği sağ elinize takmaya karar verirseniz bilekliği temizlemeniz gerekir. Bunun için topraklama yöntemini kullanabilirsiniz.

 Aynı Anda Birden Fazla Doğal Taş Bileklik Takmak

 

Birden fazla doğal taş bileklik takmak istiyorsanız bunu yapmadan önce ufak bir araştırma yapmalısınız. Sol el bilinçaltıyla bağlantılıdır ve iç etki alanlarınıza giden yoldur. Sol taraf için enerji yönü size doğruyken, sağ elin mevcut yolu sizden uzaktadır. Yani sol el enerjileri emmek, sağ el ise enerjileri atmak içindir.

Özellikle şifa veren ve enerji veren doğal taşlar sol ele takılır. Sol eliniz ayrıca yin ve yang dengesi için de çok önemlidir. Aynı zamanda empati ve şefkat duygularınızı güçlendirir.


 

 

Doğal Taş Bileklik Yanlış Ele Takılırsa Ne Olur?Doğal taşların iyileştirici özelliklerini biliyorsanız, doğal taş bilekliği hangi elinize takmanız gerektiğine dair kesin bir cevaba ulaşırsınız. Fakat genellikle bu bileklikler ihtiyacınıza bağlı olarak takılmalıdır.

 

Örneğin lav taşını sol bileğinize takarsanız cesaretinizi artırabilir. Ancak sağ bileğinize takarsanız olumsuz duygulardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu konuda sadece sol elin yukarıda bahsettiğimiz gibi emici, sağ elin ise enerjileri serbest bırakmak için olduğunu hatırlamanız gerekir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR