ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Doğal Taş Kolye 


Zarif ya da gösterişli, kendi şık doğal taş kolye modelini seç ve enerjisini hisset!

 

Doğal taş kolyeler çok eski zamanlardan beri şifa amacıyla insanlar tarafından kullanılmaktadır. Vücudumuz nasıl enerjiyi emip yayıyorsa, doğal taşlar da aynı şekilde çalışır. Çakralarımıza etki ederek temiz bir zihne, sağlıklı bir bedene ve rahat bir ruha sahip olmamızı sağlarlar. Doğal taş kolye taktığınızda da vücudunuza temas eden bu taş çeşitli enerjileri tetikleyerek çakra kanallarınızı açmanıza yardımcı olur. Sadece enerjinizi açmak için değil aynı zamanda da zihinsel ve fiziksel olarakta iyileşirsiniz. Aslında eşsiz güzellikteki bu doğal taş kolye modelleri enerji deposudur ve doğanın bizlere hediyesidir. 

 

Bir çok doğal taş odaklanma ve berraklığa ulaşmak için büyük yardım sağlar. Bu nitelikler daha iyi bir muhaekeme gücüne sahip olmak için önemlidir. Doğal taş kolye modelleri, duygularda istikrar sağlayarak önyargıdan kurtulmanıza olanak verir. Akuamarin, sitrin, ametist gibi doğal taşları takarak daha sağlıklı kararlar almanızı sağlayabilirsiniz. 

 

Doğal taş kolye takmak aynı zamanda bize ciddi bir özgüven verebilir. Örneğin akuamarin taşı, kullanıcısının iletişim becerilerini artırdığından kişide özgüven uyandırır. Farklı doğal taş kolye modelleri ile de özgüveninizi artırabilirsiniz. 

 

Doğal taş kolye takarak içsel benliğinizi anlamaya yönlendirilirsiniz. Ayrıca manevi dünyayı da keşfedersiniz.  Bunun gibi bir çok farklı özelliği bulunan doğa harikası doğal taş kolyeler arasından size en uygununu seçmek için doğal taşlar ve özellikleri rehberimizi inceleyebilirsiniz. Doğal taş kolye fiyatları ortalama olarak 50₺ ile 400₺ arasında değişiklik göstermektedir. Burada taşın kaltesi, kullanılan malzemelerin özellikleri gibi bir çok faktör devreye girer. Maeva Jewels olarak doğal taş kolye modellerimizi dayanıklı ve kaliteli olarak satışa sunuyoruz. Siz de doğal taş kolye satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Doğal Taşlar Tene Değmeli Mi?
 

Bir çok doğal taş tene temas ettiğinde daha iyi etki gösterir. Bunun en önemli sebebi taştan alabileceğimiz enerji ile tenimiz arasında herhangi bir ikinci madde olmayışıdır. Her taşın kendine ait bir enerji oranı bulunur. Bazı taşlar yüksek enerji oranına sahip olduğu için tene temas etmeselerde bedenimizle doğrudan etkileşime girerler.  Bu taşlar ametist, labradorit, sitrin gibi yüksek enerji sınıfına dahil olan taşlardır. 

 

Doğal Taş Kolye Gerçek Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bir doğal taştan fayda sağlana bilinmesi için o taşın gerçek bir doğal taş olması gerekmektedir. Peki, gerçek doğal taş nasıl anlaşılır.  Bunu anlamanın basit bir yolu bulunmaktadır. Bu yöntem için iki şeye ihtiyaç duymaktayız biri saç teli diğeri ise ateş ilk olarak saç telimizi saçın üzerine sarıyoruz daha sonra ise çakmak veya herhangi ateş ile yakıyoruz. Eğer saç tali yanmaz ise taş gerçek doğal taştır. Bu yolu kullanarak doğal taşınızın gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 

Doğal Taş Kolye Nasıl Temizlenir?

Doğal taşların belirli bir aralıkta temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşı temizleyebilmeniz için birbirinden farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerden en popüleri tuzlu su ile temizlemedir. Doğal taşlarınızı 5-10 dakika tuzlu su veya deniz suyunda bekletmeniz temizlenmesi için yeterlidir. Bununla beraber temizlemiş olduğunuz doğal taşı ay veya güneş ışığında bekleterek enerjisini yükseltebilirsiniz. Fakat güneş ışında bekletirken dikkatli olmanızda fayda var. Doğal taşınızın güneş ışığında fazla beklemesi durumunda rengi solabilir ve ışınların kırılması ile alev meydana çıkabilir.

Doğal Taşları Nasıl Kendimize Bağlarız?

Doğal taşı kendinize bağlamak için taşı avucunuza alarak dileğinize odaklanın. Böylelikle doğal taştan istemiş olduğunuz istek doğrultusunda taşınız ile bağlantı kurmuş olursunuz.

 


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR